Jak za darmo przeczytać „Rozwód – Poradnik dla Mężczyzn”

Są dwa, a nawet trzy – legalne – sposoby, aby przeczytać cały (ponad 500 stron!) poradnik za darmo. Skorzystaj z nich i zdobądź praktyczną wiedzę, jak nie przegrać rozwodu (rozstania), i przejść cało przez bagno polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Pierwszy sposób:

Zarejestruj się na Platformie Legimi.Pl – gdzie pierwsze siedem dni korzystania z ebooków jest darmowe i ściągnij poradnik „Rozwód – Poradnik dla Mężczyzn”. Jest dostępny pod tym adresem: https://www.legimi.pl/ebook-rozwod-poradnik-dla-mezczyzn-wojciech-malicki,b726879.html

Sposób drugi:

Udaj się do swojej biblioteki i poproś o darmowy kod do Platformy Legimi Pl i z podanego adresu ściągnij ebooka. Dodam, że praktycznie wszystkie stacjonarne biblioteki w Polsce udostępniają swoim Czytelnikom darmowe kody, ale mają ich w ograniczonej ilości – dlatego warto udać się po nie na początku miesiąca. Możesz także poprosić w swojej bibliotece (również on-line), aby zakupiła do swoich zbiorów książkę papierową, którą później wypożyczysz.

Sposób trzeci:

Już kilkadziesiąt bibliotek w Polsce ma w swoich zbiorach tę książkę, sprawdź (także on-line) zatem, czy Twoja również ją ma? Jeśli tak, to bez problemu ją wypożyczysz.

A jeśli Twoja biblioteka jej nie ma, poproś, aby ją zakupili do swoich zbiorów. Bibliotekarze zwykle spełniają wolę swoich czytelników.